Ahoj, od zari zacneme hrat v hostivarake sokolovne a radi bychom do svych rad privitali par novych hracu/hracek kterym by nevadil cas 21:00–22:30. Me oblibene moto zacatecnik si nezahraje profik se u nas unudi???????? pokud mate zajem piste. Diky Michal
