Úvod » Sportoviště » Beach volejbal

Beach volejbal

Přidat sportoviště

Hostivařská přehrada

Přírodní koupaliště. Nabízíme mnoho ruzných sportovišť, jako jsou dva profesionální kurty na beach volejbal, tenisový kurt s betonovým povrchem, nohejbal, streetbalové koše, ruské kuželky, ping-pong, apod.

Sporty: Nohejbal, Bazény a koupaliště, Stolní tenis, Beach volejbal

Koupaliště Petynka

Návštěvníci mají možnost vyzkoušet pohodlí, které poskytují travnaté pláže, kvalitu vody v 50-ti metrovém vyhřívaném bazénu s minimální teplotou 24°C a kvalitní sociální zázemí, šatny a odpočinkové prostory. Sportovně založení lidé ocení hřiště na beach volejbal, nohejbal a stoly pro stolní tenis.

Sporty: Nohejbal, Bazény a koupaliště, Stolní tenis, Beach volejbal

Aquapark Barrandov

Přijďte se i vy podívat do našeho moderně vybaveného vodního centra! Mezi vířivkami, tobogány, brouzdališti, 25m bazénem a dalšími atrakcemi si určitě přijde každý na své.

Sporty: Bazény a koupaliště, Beach volejbal

Žluté Lázně

Žluté lázně jsou sportovním a zábavním areálem na břehu Vltavy. Mimo koupání ve Vltavě (upravený přístup do vody), lze naleznete hřistě na beachvolejbal, nohejbal, fotbal na písku v kleci, petanque, lezeckou stěnu, streetball a další.

Sporty: Nohejbal, Fotbal, Bazény a koupaliště, Pétanque, Stolní tenis, Beach volejbal

Club Time Out

V Clubu Time Out se nachází 2 beach-volejbalová hřiště a jedno nohejbalové hřiště. Součástí areálu je také restaurace, velké parkoviště, dětské hřiště a gril.

Sporty: Nohejbal, Beach volejbal